Chemlife - Basılı ve Dijital Kimya Dergisi

                                                               chemlife_gorsel

 

Geleceğin Kimya Endüstrisine ChemLife İle Hazırlanın !

ChemLife, hızla gelişen teknolojik ve bilimsel gelişmelerin kimya sektörüne olan etkisini özgün içeriği ile okuyucularına aktarmaktadır. Ayrıca, kimya sektörünü bir bütün olarak ele almakta ve geleceğin endüstriyel ihtiyaçlarını tek bir yayın ile analiz etmektedir.

Alansal bir ayırım yapmıyoruz çünkü; “Kimya, endüstrinin her alanını değiştiren mutlak bir güçtür”

27 sayı dijital olarak yayımlanmış olan ChemLife Kimya Teknolojileri Gazetesi; artık iki ayda bir basılı ve iki ayda bir dijital olmak üzere, yılda 12 sayı okuyucuları ile buluşmaktadır.

Sürekli güncel haber akışı olan web platformu; tüm dünyadaki birçok gelişmeyi güncel, özgün ve doğru kaynakları kullanarak kimya sektörüne ve bilimine katkı sağlamaktadır.

ChemLife, aynı zamanda birçok platformda’da okuyucuları ile buluşmaktadır. Turkcell Dergilik, Press Reader ve dMags uygulamalarından ChemLife Gazete’sine ücretsiz ulaşabilmektedir. Bunların yanı sıra Google Play Store ve App Store’da, Prosigma Tanıtım tarafından eklenen tüm yayınların yer aldığı “PROSİGMA” Dergilik uygulamasını telefonlarına indiren okuyucular, kolay bir şekilde ChemLife'a da ulaşabilmektedirler.

Bu uygulamalar üzerinden aylık ortalama 10 bin indirilme sayısına ulaşan ChemLife; aynı zamanda tamamı sektör ve bilim camiasından oluşan 30 bin kişilik mailing listesine sahiptir ve yayına girdiği andan itibaren bu abonelere online olarak e-posta gönderimleri yapılmaktadır.

Dünyada ve ülkemizde neler olup bittiğini merak eden, kimya sektörünün teknolojik ve bilimsel gelişimini yakından takip etmek isteyen okuyucular için; ChemLife vazgeçilmez bir kaynaktır.

ChemLife ile siz de, binlerce kişiye reklam ve tanıtımlarınızla erişebilirsiniz!

ChemLife hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz [email protected] mail adresi üzerinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 
3WTURK CMS v8.3.1